Parafia pw. Św. Marii Magdaleny
top

Харизма

Облатів можна зустріти й пізнати по-різному. Різноманітні форми їхньої діяльності показують, хто вони такі та яким ідеалом керуються. Їхні Конституції та Устави відображають харизму їхнього Засновника — Ежена де Мазено (Євгенія де Мазенода), мудрість початків та динамізм перед лицем потреб нашої сучасності. На цих сторінках викладено основоположні принципи, що лежать при корені їхньої духовності.

Наш заклик

Місіонерів Облатів Непорочної Марії громадить воєдино заклик Ісуса Христа, прийнятий у Церкві та розглянутий крізь призму спасительних потреб світу. Він кличе нас піти за Ним та взяти участь у Його місії: словом і дією.

Жити Ісусом Христом

Облати, вибрані та «призначені для проповіді Божого Євангелія» (Рим 1, 1), ідучи за Ісусом Христом, полишають усе. Співпрацюючи в ділі відкуплення, вони стараються глибше Його пізнати, ототожнитися з Ним, дозволити Йому заволодіти собою та наслідувати Його цілим серцем.

Серед найбільш покинутих

Облати Непорочної Марії — місійне Згромадження. Їхнє головне служіння в Церкві — представляти Христа і Його Царство найбільш покинутим, нести Добру Новину людям, які її ще не прийняли, і допомагати їм відкривати власну цінність у світлі Євангелія. Натомість там, де Церква вже є, облати звертаються до груп, із якими вона має найменший контакт.

Щоб пробуджувати віру

Облати прагнуть робити все, що в їхніх силах, щоби пробудити й оживити віру в тих, до кого вони послані, та щоб допомогти їм відкрити, Ким є Христос, а через різні форми свідчення та служіння вони відповідають на найбільш палючі потреби Церкви.

З відвагою, смиренням і довірою

Залишаючись дуже близько до людей, серед яких працюють, облати з увагою слідкують за прагненнями та цінностями, якими ці люди живуть. Вони не бояться чітко представляти вимоги Євангелія та відкривати нові шляхи, так щоби заклик до спасіння дістався всіх людей.

Радикально

Радикальним чином можна наслідувати Ісуса Христа, чистого і вбогого, який відкупив світ своїм послухом. Тому облати — завдяки дару Отця — ступають на шлях євангельських рад.

Єдність життя

Облати осягають єдність свого життя тільки в Ісусі Христі й через Нього. Різноманітність апостольського служіння та кожний акт їхнього життя є нагодою зустрітися з Христом, який через них віддає себе іншим, а їм — через інших.

Як неустанна молитва

Як місіонери, ми славимо Господа згідно з рідним натхненнями Святого Духа: несемо до Нього щоденний тягар нашої турботи про людей, до яких ми послані (пор. 2 Кор 11, 28). Усе наше життя — це молитва про прихід Царства Божого в нас і через нас.

Спільнота й місія

Нашу місію ми виконуємо у спільноті й через спільноту, до якої ми належимо. Тому наші спільноти мають апостольський характер. Мірою того як зростає між ними єдність умів і сердець, облати дають свідчення перед людьми, що Ісус живе серед них і єднає їх для того, щоби посилати їх на проповідь свого Царства.

З Непорочною Марією

Покровителька нашого Згромадження — Непорочна Марія. Відкрита на Святого Духа, як смиренна слугиня, Вона повністю присвятила саму себе особі та ділу Спасіння. У Діві, яка клопочеться про те, як прийняти Христа, щоби дати Його світу, для якого Він є надією, облати вбачають взірець віри Церкви та своєї власної.

2024  Parafia pw. św. Marii Magdaleny we Lwowie