Parafia pw. Św. Marii Magdaleny
top
Witamy na stronie Parafii pw. Św. Marii Magdaleny we Lwowie!
image1 image2 image3 image3

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA VII NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 21 MAJA 2023

 

Dzisiaj:

Uroczystość Pierwszej Komunii św. podczas Mszy św. o 12.15. Po drugiej Mszy św. nabożeństwo majowe przed wystawionym Najświętszym Sakramentem i Nowenna do Ducha Świętego. Po ostatniej Mszy św. błogosławieństwo dzieci, młodzieży i rodziców oczekujących potomstwa.

 

W tygodniu:

W liturgii będziemy przeżywali: w piątek – wspomnienie św. Filipa Nereusza; w dni powszednie nabożeństwo majowe po porannej mszy świętej oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju. A w sobotę nabożeństwo do Matki Bożej Częstochowskiej;

 W następną niedzielę:

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego; zakończenie Okresu Wielkanocnego. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na potrzeby inwestycyjne naszej parafii.

Inne:

Zapraszamy ministrantów na spotkanie w Archidiecezjalnym Wyższym Seminarium Duchownym w Brzuchowicach, które odbędzie się 1 czerwca od godziny 9.30. Zachęcam do pomocy przy sprzątaniu kościoła w każdą sobotę po porannej Mszy św. Dziękuję za sprzątanie kościoła, za modlitwę, ofiary i wszelkie dobro dla naszej parafii.

Szukaj ciszy, a będziesz miał wszystko, co ona daje. Ani - mędrzec egipski.

2023  Parafia pw. św. Marii Magdaleny we Lwowie