Parafia pw. Św. Marii Magdaleny
top

ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА XVI НЕДІЛЮ ЗВИЧАЙНУ - 21 ЛИПНЯ 2019

Сьогодні:

Після останньої Служби Божої благословення дітей, молоді та батьків, що очікують потомства.

На тижні:

В літургії цього тижня переживатимемо: в понеділок – урочистість св. Марії Магдалини. Переживатимемо храмове свято. З 10.00 поклоніння Ісусові в Пресвятих Дарах та можливість таїнства сповіді. Урочиста Євхаристія, яку очолить архієпископ Мечислав Мокшицький, буде відправлена об 11.00, натомість після Євхаристії пройдемо у процесії вулицями міста. Слово Боже виголосить о. Юзеф Поляк, настоятель папафії Святого Духа в Новому Сончі (Польща). Я прошу вас, щоб підготувалися дівчатка дo посипання квітів, а також, підготовати хоругви і балдахін для процесії. Сердечно запрошую всіх вас, також запросимо на наше святкування наші родини та друзів; у вівторок – свято св. Бригіди, монахині, покровительки Європи; в середу – Служба Божа вотивна про св. Йосифа; в четвер – свято св. Якова, апостола; в пятницю – спомин св. Йоакима та Анни, Батьків Пресвятої Діви Марії.

У четвер поклоніння в намірі покликань, а в суботу молебень до Матері Божої Ченстоховської.

Інше:

Заохочуємо, щоб в Році Святості Подружжя та Сім’ї, кожна родина прийняла в своєму домі ікону Святої Родини. Всі, хто хотів би це зробити, прошу повідомите про це священика – пароха. Отримані ласки і ваші прохання можна записати в зошиті, який супроводжуватиме ікону. Також, кожна родина отримає невеликий молитовник на цю подію та пам’ятку про мандрування ікони від дому до дому.

Щиро дякуємо за всі пожертви складені на приготування храмового свята.

З нагоди спомину св. Христофора, покровителя водіїв, яке припадає на цьому тижні, в наступну неділю після кожної Божої Служби благословення водіїв та автомобілів.

2023  Parafia pw. św. Marii Magdaleny we Lwowie