Parafia pw. Św. Marii Magdaleny
top
Witamy na stronie Parafii pw. Św. Marii Magdaleny we Lwowie!
image1 image2 image3 image3

ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА УРОЧИСТІСТЬ ЗІСЛАННЯ СВЯТОГО ДУХА 28 ТРАВНЯ 2023

 

Сьогодні:

Урочистість Зіслання Святого Духа та закінчення Великоднього періоду. Після другої Євхаристії травневий молебень перед Пресвятими Дарами. Після останньої Святої Меси благословення дітей, молоді та батьків, що очікують потомства. Після кожної Святої Меси, збір пожертв для інвестиційних цілей нашої парафії.

 

На тижні:

В літургії цього тижня переживатимемо:

у понеділок – свято Пресвятої Діви Марії, Матері церкви; у середу – свято Відвідин Пресвятої Діви Марії; у четвер – свято Господа Нашого Ісуса Христа, Верховного і Вічного Священника; у суботу спомин свв. Карла Лванги і Сподвижників, мучеників; У будні дні, з першого червня, черневий молебень після ранкової Євхаристії, та Адорація Пресвятих Дарів в інтенції миру. А у суботу молебень до Ченстоховської Божої Матері. Перший четвер, пятниця та субота місяця.

В наступну неділю:

Урочистість Пресвятої Трійці.

Інше:

Запрошуємо міністрантів на дієцезіальну зустріч, яка відбуватиметься у Вищій Духовній Семінарії в Брюховичах дня 1 червня, початок о 9.30. Заохочую до допомоги у прибиранні нашого храму що суботи після ранкової Святої Меси. Дякуємо за прибирання в храмі; за допомогу і пожертви; за ваші молитви.

Святий Дух просвічує нас і пояснює глибину тайни Божої любові. бл. Хонорат Козмінський

2023  Parafia pw. św. Marii Magdaleny we Lwowie