Parafia pw. Św. Marii Magdaleny
top
Witamy na stronie Parafii pw. Św. Marii Magdaleny we Lwowie!
image1 image2 image3 image3

ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА УРОЧИСТІСТЬ ІСУСА ХРИСТА ЦАРЯ ВСЕСВІТУ 21 ЛИСТОПАДА 2021

 

Сьогодні:

Після другої Служби Божої помолимося літанію та акт посвячення людського роду Найсвятішому Серцю Ісуса, з метою отримання повного відпущення гріхів за звичайними умовами. З нагоди спомину св. Цецилії, пані Марії, нашій органістці, сердечно дякуємо за віддане служіння в часі літургії. На минулому тижні свій день іменин святкувала с. Еліза. Бажаємо Божого благословення і радості в її служінні. Зустріч молоді 19+ о 14.00 в закристії.

 

На тижні:

В літургії цього тижня переживатимемо: у понеділок – Свята Меса вотивна про Святого Духа; у середу – спомин св. Андрія Дунг Лак, пресвітера і сподвижників мучеників; у четвер – спомин св. Катерини Александрійської, діви і мучениці; у суботу – свята Меса вотивна про Пресвяту Діву Марію; В четвер поклоніння Пресвятим Дарам в намірі покликань, а у суботу молебень до Матері Божої Ченстоховської. У понеділок Річниця інгресу (введення на престол) Митрополита Львівського Мечислава Мокшицького у Римсько-католицький кафедральний собор Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові (2008)

В наступну неділю:

Розпочнемо літургічне приготування до Різдва Господнього, інакше кажучи, час адвенту – очікування. Запрошую подружжя на зустріч о 14.00 в закристії.

Інше:

Катехиза для дорослих – четвер о 19.00. З 5 по 8 грудня переживатимемо адвентові реколеції. Щиро дякуємо всім, хто допомагав в костелі, за ваші молитви та пожертви.

Добро є добром навіть тоді, коли його ніхто не робить. Зло - це зло, навіть коли всі це роблять.

Св. Августин

2021  Parafia pw. św. Marii Magdaleny we Lwowie