Parafia pw. Św. Marii Magdaleny
top
Witamy na stronie Parafii pw. Św. Marii Magdaleny we Lwowie!
image1 image2 image3 image3

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 28 MAJA 2023

 

Dzisiaj:

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie okresu wielkanocnego. Po drugiej Mszy św. nabożeństwo majowe przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Po ostatniej Mszy św. błogosławieństwo dzieci, młodzieży i rodziców oczekujących potomstwa. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na potrzeby inwestycyjne naszej parafii.

 

W tygodniu:

W liturgii będziemy przeżywali: w poniedziałek – święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła; w środę – święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. w czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana; w sobotę – wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy; W dni powszednie nabożeństwo czerwcowe po porannej mszy świętej oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju; a w sobotę nabożeństwo do Matki Bożej Częstochowskiej; pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca;

 W następną niedzielę:

Uroczystość Trójcy Świętej.

Inne:

Zapraszamy ministrantów na spotkanie w Archidiecezjalnym Wyższym Seminarium Duchownym w Brzuchowicach, które odbędzie się 1 czerwca od godziny 9.30. Zachęcam do pomocy przy sprzątaniu kościoła w każdą sobotę po porannej Mszy św. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, za złożone ofiary, modlitwy i wszelkie dobro dla naszej parafii.

Duch Święty oświeca nas i wyjaśnia nam głębokość tajemnic Bożej miłości. bł. Honorat Koźmiński

2023  Parafia pw. św. Marii Magdaleny we Lwowie