Parafia pw. Św. Marii Magdaleny
top
Witamy na stronie Parafii pw. Św. Marii Magdaleny we Lwowie!
image1 image2 image3 image3

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ ZWYCZAJNĄ 22 STYCZNIA 2023

 

Dzisiaj:

Dzień Słowa Bożego ogłoszony przez Ojca Świętego Franciszka. Zapraszamy stałych lektorów na spotkanie po Mszy św. o 10.30. Po ostatniej Eucharystii błogosławieństwo dzieci, młodzieży i rodziców oczekujących potomstwa.

 

 W tygodniu:

W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywali: 

w poniedziałek – Msza święta wotywna o Duchu Świętym; we wtorek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i Doktora Kościoła; w środę – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła oraz 206 rocznica założenia Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Zapraszamy na uroczystą dziękczynną Mszę św. w poniedziałek o 8.00. w czwartek – wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów; w sobotę – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i Doktora Kościoła; Codziennie od poniedziałku do piątku wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w intencji pokoju w Ukrainie, a w sobotę nabożeństwo do Matki Bożej Częstochowskiej.

 Inne:

Dziękujemy za złożone, minionej niedzieli, ofiary na potrzeby inwestycyjne naszej parafii. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, za pomoc i ofiary dla naszej parafii i modlitwy.

Diament nie może być oszlifowany bez tarcia, a człowiek - bez ciężkich prób. św. Bernard z Clairvaux

2023  Parafia pw. św. Marii Magdaleny we Lwowie