Parafia pw. Św. Marii Magdaleny
top
Witamy na stronie Parafii pw. Św. Marii Magdaleny we Lwowie!
image1 image2 image3 image3

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ ADWENTU 11 GRUDNIA 2022

 

Dzisiaj:

Dzisiejsza niedziela Gaudete, zachęca nas do radości z bliskiego przyjścia Pana. Zgodnie z postanowieniem Konferencji Episkopatu Ukrainy w ciągu całego trzeciego tygodnia adwentu będziemy modlili się o chrześcijańskie życie rodzin. Po Mszy świętej składka na potrzeby inwestycyjne naszej parafii.

 

 

W tygodniu:

We wtorek – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy; W środę – wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana i Doktora Kościoła; Od soboty rozpoczynamy drugą część adwentu, czyli bezpośrednie przygotowanie do Świąt; nowennę przed uroczystością Narodzenia Pańskiego. W poniedziałek, środę i sobotę zapraszamy na Roraty. W czwartek adoracja w intencji powołań, a w sobotę nabożeństwo do Matki Bożej Częstochowskiej. Możliwość sakramentu pojednania przed świętami: codziennie (od poniedziałku do soboty włącznie) od 7.30 do 8.00 oraz bezpośrednio po porannej Mszy św.

W następną niedzielę:

Trzecia niedziela miesiąca – po Mszy świętej składka na potrzeby inwestycyjne naszej parafii.

Inne:

Przy wyjściu z kościoła są do nabycia kalendarze na nowy rok i opłatki na wigilijny stół. W następną niedzielę będzie rozprowadzany plan liturgii świąt Bożego narodzenia. Będzie on też zamieszczony na stronie internetowej parafii. Bardzo proszę, by każda rodzina wzięła jeden egzemplarz do domu i się z nim zapoznała. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na potrzeby kościoła (przygotowanie świąt) oraz na rzecz najbardziej potrzebujących.

2023  Parafia pw. św. Marii Magdaleny we Lwowie