Parafia pw. Św. Marii Magdaleny
top
Witamy na stronie Parafii pw. Św. Marii Magdaleny we Lwowie!
image1 image2 image3 image3

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA I NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU 21 lutego 2021

Dzisiaj:

Serdecznie dziękujemy bpowi Edwardowi za przeprowadzone rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Życzymy Bożego błogosławieństwa i Darów Ducha Świętego na każdy dzień. Dziś oraz we wszystkie niedziele Wielkiego Postu po drugiej Mszy św. czyli około 11.30 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali. Po ostatniej Eucharystii błogosławieństwo dzieci, młodzieży i rodziców oczekujących potomstwa.

 W tygodniu:

W poniedziałek – święto katedry św. Piotra. W czwartek o 19.00 katecheza dla dorosłych. W czwartek adoracja w intencji powołań, w piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a w sobotę nabożeństwo do Matki Bożej Częstochowskiej. Wszystkie nabożeństwa odbywają się po porannej Eucharystii.

W następną niedzielę:

Z prymicyjnym błogosławieństwem przybędzie do naszej parafii ks. Nazar Zuzak. Spotkanie młodzieży „19 plus” o 14.00 w zakrystii

 Inne:

Przypominam, że za uczestnictwo w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i w Gorzkich Żalach można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: stan łaski uświęcającej, przyjęcie Eucharystii oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego. Chłopców, którzy chcieli by zostać ministrantami zapraszam, aby podeszli wraz z rodzicami do zakrystii. Rozpoczęliśmy Rok Świętego Józefa, z tej okazji w miejsce wizyty kolędowej, w ciągu całego roku, planujemy peregrynację figury św. Józefa wraz z modlitwą i błogosławieństwem rodzin oraz przyjęcie medalika św. Józefa. W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy do postu na chlebie i wodzie, w intencji naszej parafii i oddania kościołów św. Marii Magdaleny i Matki Bożej Gromnicznej. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, za pomoc i ofiary dla naszej parafii i modlitwy.

Cytat: W dzisiejszym świecie największy grzech polega chyba na tym, że ludzie już więcej nie pojmują głębokiego znaczenia grzechu. Papież Pius XII.

2021  Parafia pw. św. Marii Magdaleny we Lwowie