Parafia pw. Św. Marii Magdaleny
top

ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА XXVII НЕДІЛЮ ЗВИЧАЙНУ - 8 ЖОВТНЯ 2017

Сьогодні:

Безпосередньо після Служби Божої, що о 10.30, розарієвий молебень.

Після останньої Служби Божої благословення дітей, молоді та батьків, що очікують потомства.

На тижні:

В літургії цього тижня переживатимемо: в понеділок – служба вотивна про Святий Дух; в середу – служба вотивна про св. Йосипа; в суботу – служба вотивна про Матір Божу.

Зустріч для лекторів у вівторок, 10 жовтня о 18.30. Зустріч проводиться у закристії.

У п’ятницю, 13 жовтня 2017 р. о 18.00 в катедрі урочисте завершення Фатімського року у Римо-Католицькій Церкві в Україні. Після Євхаристії та Розарієвої молитви процесія з фігурою Фатімської Матері Божої пройде вулицями міста до храму Матері Божої Громничної. Архієпископ сердечно запрошує всіх на цю урочистість.

Інше:

Розарієві молебні у жовнті будемо відправляти в будні кожного дня після служби Божої. В неділю безпосередньо після другої Служби Божої, що о 11.30.

Тривають катехетичні зустрічі для дітей в костелі. Порядок наступний: 11.30 - діти після I Причастя – o. Марек; 12.00 – дошкільнята – с. Тадея; 13.30 – діти, які готуються до I Причастя – с. Тадея.

Окрім цього, кожну суботу o 16.00 в домі сестер св. Йосифа, вул. Коперника 20, відбуваються зустрічі молоді (від VIII дo XI класу).

Катехези для дорослих, що готують до прийняття святих таїнств, в четвер о 19.00 в закристії. Катехези проводяться українською мовою.

Катехези для дорослих, мета яких поглиблення віри, проходять в четвер о 9.00 польською мовою.

Ще раз гаряче запрошую в суботу парафіян допомогти у прибиранні костелу.

2018  Parafia pw. św. Marii Magdaleny we Lwowie