Parafia pw. Św. Marii Magdaleny
top

Terytorium parafii

Do Parafii św. Marii Magdaleny należą następujące ulice:

Авіаційна

Агабек-Заде (Бакинська бічна)

Аеропорт

Ангеловича (Невського Олександра)

Антоновича (Сталінградської битви)

Архітекторська

Бабія (Петлюри, старі забудови)

Багряного (Гурської)

Бакинська

Бандери Степана (Миру)

Бандери

Барвінок

Баштанна

Бенцаля (Краснодарська бічна)

Бібліотечна (Баворовського)

Боберського (Чекаліна)

Богуна

Бой-Желенського

Бойківська

Бортнянського (27-го Липня)

Ботєва

Брюллова

Вагонна

Васильківського

ВеличкаСамійла (Червонокозача)

Вербицького (Даргомижського)

Вернигори

Вечірня

Виговського (Терешкової)

Виноградна

Вівсяна

Відкрита

Війтовича (Червонофлотська)

Вільхова

Вітовського (Дзержинського)

Вітряна

Воля

Гайворонського (Примакова)

Героїв Майдану(Гвардійська) /парні №

Гарматія (Каховська Бічна)

Героїв УПА (Тургенєва)

Гіацинтова

Гіпсова (Брестська)

Гірника (Вагонна бічна)

Глибока (Чекістів)

Годованця (Мостова бічна)

Головатого (Заячківського)

Головацького (Гловацького Б.)

Голубина

Голубовича (Свердлова)

Горбачовського (Крилова)

Гординських (Алтайська)

Городоцька (1-го Травня) /від 85

Городоцька (1-го Травня) /від 48

Горської (Міуська)

Гречана

Грузинська

Грюнвальдська

Гушалевича (Провіантова)

Дагестанська

Дальня

ДвірцеваПлоща (Вокзальна)

Декарта

Дозвільна

Дорошенка (Жовтнева) /від № 66

Дорошенка (Жовтнева) /від№ 67

Драй-Хмари (Урицького бічна)

Дрогобицька

Дубнівська (Дубенська)

Емінеску (Бесарабська)

Євського (Сигнівка бічна)

Єфремова (Маркса)

Жемчужникова

Житня

Житомирська

Жуковського

Журавлина

Залізнична (Перацького)

Залізняка (Дунін-Борковських)

Засядька (Плеханова)

Затишна

Захарієвича (Державіна)

Зв’язкова

Здоров'я

Землеробна

Зерова (Урицької)

Зигзаг

Зимновідська (Реактивна)

Зоряна

Кавказька

Каменярів

Камінна

Канівська

Карпінського

Караджича (Зорге)

Карпинця (Солдатська)

Кастелівка (Матросова)

Каховська (Парохіяльна)

Квітки-Основ'яненка

Квітнева

Київська

Кишинівська

Княгині Ольги / № 1-5 та № 2-98

Кобилянської

Кокорудза (Осипенко)

Кольберга (Чайкіної)

Комаринця (Мініна)

Комарова

Кондукторська

Коновальця (Енгельса)

Конотопська

Кооперативна

Копача (Сулими бічна)

Коперніка /від № 48

Коперніка /від № 27

Копистинського (Бестужева)

Коротка

Корсунська

Корякська

Котка (Грозненська)

Котляревського

Кравченко (Клари Цеткін)

Кременецька

Кричевського (Маргаринова бічна)

Кропивницького Площа

Кузневича (8 Березня)

Куликівська

Кульпарківська (всі крім 95 (лікарня))

Кульчицької

Лазаренка (Гайдара)

Ластів'яча

Левандівська (Новоросійська) /№1, 2-14

Левинського (Тудора)

Липнева Площа

Листова

Листопадового Чину (Міцкевича) /непарні від № 7

Лікувальна

Ліска

Ліщинова (Івова)

Лукаша (Березіна)

Лукича (Гурткова)

Луцька

Луцького (Аврори)

Любінська (Перемоги просп.)

Лютнева

Магазинова

Маковея

Малицької (Армавірська)

Марка Вовчка

Матейка

Медведецького (Колківська)

Мельника (Черняховського)

Меретина (Піонерська)

Метрологічна

Мила

Мисливська

Митрополита Андрія (Невського)

МіхновськихБратів (Московська)

Морозенка

Моршинська

Мостова

Нагірних (Сержанська)

Народна

Насінна

Нечуя-Левицького

Новаківського

Новий Світ (Демократична)

Одеська

Ожешко

Озаркевича (Пирогова)

Околична

Окружна

Олени Степанівни (Кордецького/Ленінградська)

Опільського (Смоленська)

Остроградських (Пожарського)

Паращука (Качинська)

Паровозна

Пастернака (Лєскова)

Патона

Перемиська (Толбухіна)

Перова (Каштелянська)

Петлюри (Рибалка)

Підгаєцька

Піддубного (Куликівська бічна)

Підміська

Повстанська (Курська)

Політехнічна

Поліщука (Корнійчука)

Полтави (Стрілочна)

Поперечна

Порохова

Похила

Природна

Проста

Професорська

Пташина (Птича)

Пустомитівська

Пшенична

Ранкова

Рилєєва

Рівна

Рівненська (Ровенська)

Робітнича

Романицького (Волкова)

Рудницького (Партизанська)

Русових (Щорса)

Ряшівська

Садова

Самбірська (Луцька бічна)

Сахарова (Суворова)

Сельських (Бойченка)

Семирадського

Сєченова

Сигнальна

Сигнівка

Сарненська

Санітарна

Сар'яна (Степаняна)

Святого Юра (Хмельницького Б. пл.)

Синявського (Чукотська)

Сімовича (Панфілова)

Сірчана

Скісна

Скнилівська

Скнилівський 1-й Провулок

Скнилівський 2-й Провулок

Скнилівський 3-й Провулок

Скнилівський 4-й Провулок

Скнилівський 5-й Провулок

Скнилівський 6-й Провулок

Скнилівський 7-й Провулок

Скнилівський 8-й Провулок

Скнилівський 9-й Провулок

Скнилівський 10-й Провулок

Скнилівський Парк

Слов'янська

Смаль-Стоцького (Бєлінського)

Сметани

Сміливих (Вярусів)

Смотрицького (Червоноармійська)

Солов'їна

Солом'янка (Осетинська)

Сорохтея (27-го Липня бічна)

Спокійна

Станційна

Станція Скнилів

Старицького

Стародубська (Челюскінців)

Стороженка

Стрийська / № від 50-98 та № 33-43

Сулими

Суха (Кузякіна)

Терлецького (Торова)

Технічна

Тимошенків Братів (Станіславського)

Тобілевича (Дзялинських)

Трещаківського (Апаратна)

Труша

Тюльпанова

Ударна

Урожайна

Устияновича

Фабрична Площа

Федьковича

Флінти (Збіжева)

Хоробрих

Хотинська

Художня

Цегельського (Кошового)

Центральний

Церетелі (Революціонерів)

Червона

Чернівецька (Вокзальна)

Чикаленка (Паралельна)

Чоловського (Дежнєва)

Чуваська

Чупринки (Пушкіна)

Шараневича (Мурманська)

Шашкевича Пл. (Мельничука)

Шевченка (Янівська) /від № 9 до № 115

Шептицьких (Кірова)

Шкрібляків (Бутурліна)

Шумського (Краснодарська)

Щекавицька

Щирецька (Продуктивна)

Юнаківа (Артилерійська)

Яворницького (Тимошенка)

Японська (Хасанська)

Ярослава Мудрого /непарні №

Ясна

 

Левандівка належить до Парафії Святої Марії Магдалени:

 

Алмазна

Ангарна

Апостола Данила (Кантемирівська)

Бандерівського (Автозаводська)

Білогорща (Новоповітряна)

Блажкевич (Прокатна)

Болбочана (Розрядна)

Ботанічна

Братів Климових (Естонський пров.)

Бруснівська

Вигода

Гайова

Гайовської

Ганкевича (Дружинна)

Ганцова (Рейсова)

Геца (Ентузіастів)

Гніздовського

Дідушка (Комісарська)

Доробок

Дучимінської (Полярна)

Естонська

Заболотівська

Загородня

Збиральна

Каганця (Несторова)

Калнишевського (Хабарівська)

Кондратюка

Конюшинна

Косинського

Кочегарська

Кругова

Кузнярівка

Курмановича (Чапаєва)

Лаврівського (Новоповітряний пров)

Левандівська (Новоросійська) /від №3

Левандівська (Новоросійська) /від №16

Левандівський Парк

Ливарна

Ловецька

Мацієвича (Алелюхіна)

Машиністів

Мирна

Моторна

Мундяк (Новоселів)

На Чвертях

Невелика

Немирівська

Нечая

Низинна

Озерна

Олесницького (Багрицького)

Олешківська (Громадянська)

Орельська (Районна)

Папоротна (Шапортева)

Параджанова (Пальмова)

Північна

Підлісна

Пілотів

Планерна

Повітряна

Потебні

Пропелерна

П'ясецького (Рульова)

П'ятий Парк

Роксоляни (Горєлова)

Рудненська (Білогорська)

Самарська (Районна бічна)

Сірка

Скромна

Сластіона (Низинна бічна)

Слюсарська

Сполучна

Стадників (Новоповітряний пров.)

Суботівська

Сушка (Колективна)

Сяйво

Талліннська

Темницьких (Доборок)

Тернова

Тісна

Чагарникова

Чечета (Леваневського)

Чижевського (Профспілкова)

Широка

2017  Parafia pw. św. Marii Magdaleny we Lwowie