Parafia pw. Św. Marii Magdaleny
top

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XVIII NIEDZIELĘ ZWYCZAJNĄ - 5 SIERPNIA 2018

Dzisiaj:

Po ostatniej Eucharystii błogosławieństwo dzieci.

Gościmy w naszej parafii o. Aleksandra Zielińskiego OMI z Kijowa, dyrektora Katolickiego Media Centrum i Telewizji EWTN. Głosi on Słowo Boże podczas każdej Eucharystii i rozprowadza publikacje i materiały EWTN. O godz. 11,30, po drugiej Mszy św. będzie w kościele okazja do spotkania i zobaczenia filmu dokumentalnego o błogosławionym ks. Władysławie Bukowińskim.

W tygodniu:

W liturgii będziemy przeżywali: w poniedziałek – święto Przemienienia Pańskiego, Msze św. o godz. 10,00 i 18,30; w środę – wspomnienie św. Dominika, kapłana; w czwartek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, Patronki Europy; w piątek – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika; w sobotę – wspomnienie św. Klary, dziewicy.

W czwartek adoracja w intencji powołań, a w sobotę nabożeństwo do Matki Bożej Częstochowskiej. Nabożeństwa odbywają się po porannej Eucharystii.

Inne:

W minionym tygodniu odszedł do Pana śp. Anatol Ostry, lat 57, przez długie lata związany z naszą parafią, ostatnio zamieszkały na terenie parafii pw. Św. Jana Pawła II.

2019  Parafia pw. św. Marii Magdaleny we Lwowie