Parafia pw. Św. Marii Magdaleny
top

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XX NIEDZIELĘ ZWYCZAJNĄ - 20 SIERPNIA 2017

Dzisiaj:

Dziękujemy Bogu za dar osoby o. Romualda Opiełki oraz za jego służbę kapłańską w naszej parafii. Życzymy też wszelkiego dobra od Pana i opieki Matki Bożej Częstochowskiej w służbie w Sławutyczu.

Po ostatniej Mszy św. błogosławieństwo dzieci.

W tygodniu:  

W liturgii będziemy przeżywali: w poniedziałek – wspomnienie św. Piusa X, papieża; we wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej; w środę – Msza św. wotywna o św. Józefie; w czwartek – święto św. Bartłomieja, apostoła; w sobotę – Msza św. wotywna o Najświętszej Maryi Pannie.

W czwartek po porannej Eucharystii adoracja w intencji powołań.

W sobotę przypada wspomnienie Matki Bożej Częstochowskiej. Z racji faktu, że w naszym kościele od jedenastu lat mamy obraz Matki Bożej Częstochowskiej, zapraszamy na uroczystą Mszę św. o 10.00, a po Eucharystii na nabożeństwo do Matki Bożej w Jej Częstochowskim Wizerunku. Zaprośmy na to świętowanie nasze rodziny, przyjaciół, sąsiadów. Zachęcam też, by swoje prośby do Matki Bożej zapisywać albo w zeszycie, albo na stronie internetowej naszej parafii. Tego dnia będziemy też dziękować Panu Bogu za cztery lata służby Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej w parafii św. Marii Magdaleny we Lwowie.

Inne:

Od 12 września w katedrze kolejny cykl katechez przed sakramentem małżeństwa. Dokładna informacja znajduje się na tablicy ogłoszeń. Dokładna informacja na tablicy ogłoszeń przy wyjściu z kościoła.

Kto chciałby pracować w Domu Miłosierdzia prowadzonym w Brzuchowicach przez siostry Józefitki, proszę zgłosić się do s. Tobiaszy.

Zapowiedzi przedślubne: Dudnyk Igor, wyznania rzymskokatolickiego i Bisnyk Krystyna, wyznania greckokatolickiego.  

2018  Parafia pw. św. Marii Magdaleny we Lwowie