Parafia pw. Św. Marii Magdaleny
top
Witamy na stronie Parafii pw. Św. Marii Magdaleny we Lwowie!
image1 image2 image3 image3

TERYTORIUM PARAFII

NOWE TERYTORIUM PARAFII

ŚW. MARII MAGDALENY

 

 

Dekretem arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego z dnia 24 maja 2017, z dniem 1 czerwca 2017 zostało wyznaczone nowe terytorium parafii św. Marii Magdaleny. Część byłego terytorium naszej parafii przeszło do nowoutworzonej parafii św. Jana Pawła II. Spis ulic, które należą obecnie do naszej parafii znajduje się na naszej stronie internetowej, można też otrzymać go nadrukowany w zakrystii. Kto na wspomnianym spisie nie znajdzie ulicy, przy której mieszka, może się zgłosić do zakrystii i otrzyma taką informację. Do parafii św. Marii Magdaleny należy też Lewandówka. Od 1 czerwca 2017 wszyscy, którzy będą chcieli otrzymać posługę sakramentalną lub inną w naszej parafii, a formalnie do niej nie należą, będą musieli mieć pozwolenie od proboszcza parafii, na terytorium której mieszkają. Ponieważ parafia św. Jana Pawła II dopiero się tworzy i na razie nie ma miejsca, gdzie mogłaby się spotykać wspólnota wierzących, dlatego informujemy, że wszyscy są zawsze mile widziani w kościele św. Marii Magdaleny. Numer telefonu komórkowego ks. Grzegorza Drausa, proboszcza parafii św. Jana Pawła II: 097 5170642. 

2018  Parafia pw. św. Marii Magdaleny we Lwowie